| Onderdeel nummer | S-1167B36-M5T1G |
|---|---|
| Fabrikant | ABLIC Inc. |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 100000+ pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | S-1167B36-M5T1G |
| Fabrikant: | ABLIC Inc. |
| Beschrijving: | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | S-1167B36-M5T1G PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | spanningsregelaars - lineair |
| besturingsfuncties: | Enable |
| huidige uitgang: | 150mA |
| stroom - rust (iq): | 900 nA |
| stroom - voeding (max): | 16 µA |
| Montage type: | Surface Mount |
| aantal regelaars: | 1 |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| product status: | Not For New Designs |
| beveiligingsfuncties: | Over Current |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-5 |
| spanning - ingang (max): | 6.5V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.6V |
| spanningsuitval (max): | 0.21V @ 100mA |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.