| Onderdeel nummer | DAC10GPZ |
|---|---|
| Fabrikant | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving | IC DAC 10BIT A-OUT 18DIP |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 1306 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | DAC10GPZ |
| Fabrikant: | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving: | IC DAC 10BIT A-OUT 18DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 306 |
| Data papier: | DAC10GPZ PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | digitaal naar analoog converters (dac) |
| architectuur: | Multiplying DAC |
| gegevensinterface: | Parallel |
| differentiële uitgang: | Yes |
| inl/dnl (lsb): | 0.6, 0.7 |
| Montage type: | Through Hole |
| aantal bits: | 10 |
| aantal d/a-converters: | 1 |
| bedrijfstemperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| uitvoertype: | Current - Unbuffered |
| pakket / koffer: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| product status: | Active |
| referentie type: | External |
| vestigings tijd: | 150ns |
| apparaatpakket leverancier: | 18-PDIP |
| spanning - voeding, analoog: | ±18V |
| spanning - voeding, digitaal: | 9V ~ 36V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.