| Onderdeel nummer | 74AUP2G04FZ4-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| Beschrijving | IC INVERTER 2CH 2-INP DFN1410-6 |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 100000+ pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | 74AUP2G04FZ4-7 |
| Fabrikant: | Diodes Incorporated |
| Beschrijving: | IC INVERTER 2CH 2-INP DFN1410-6 |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | 74AUP2G04FZ4-7 PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | poorten en omvormers |
| stroom - uitvoer hoog, laag: | 4mA, 4mA |
| stroom - rust (max): | 500 nA |
| Kenmerken: | - |
| logisch niveau - hoog: | 1.6V ~ 2V |
| logisch niveau - laag: | 0.7V ~ 0.9V |
| logische soort: | Inverter |
| maximale voortplantingsvertraging @ v, max cl: | 5.4ns @ 3.3V, 30pF |
| Montage type: | Surface Mount |
| aantal circuits: | 2 |
| aantal ingangen: | 2 |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| pakket / koffer: | 6-XFDFN |
| product status: | Active |
| apparaatpakket leverancier: | X2-DFN1410-6 |
| spanning - voeding: | 0.8V ~ 3.6V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.