| Onderdeel nummer | 5962-88744022A |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Beschrijving | SN55114 DUAL DIFFERENTIAL LINE D |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 1174 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | 5962-88744022A |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | SN55114 DUAL DIFFERENTIAL LINE D |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 174 |
| Data papier: | 5962-88744022A PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| datasnelheid: | - |
| duplex: | - |
| Montage type: | - |
| aantal stuurprogramma's/ontvangers: | - |
| bedrijfstemperatuur: | - |
| pakket / koffer: | - |
| product status: | Active |
| protocol: | - |
| ontvanger hysteresis: | - |
| apparaatpakket leverancier: | - |
| type: | - |
| spanning - voeding: | - |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.