| Onderdeel nummer | ADT7466ARQZ-REEL |
|---|---|
| Fabrikant | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC, PDSO16 |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 7404 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | ADT7466ARQZ-REEL |
| Fabrikant: | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving: | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC, PDSO16 |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 7404 |
| Data papier: | ADT7466ARQZ-REEL PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | thermisch beheer |
| nauwkeurigheid: | ±3°C Local(Max), ±5°C Remote(Max) |
| functie: | Fan Control, Temp Monitor |
| Montage type: | Surface Mount |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| uitgangsalarm: | No |
| uitvoer ventilator: | Yes |
| uitvoertype: | SMBus |
| pakket / koffer: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| product status: | Active |
| temperatuur waarnemen: | -40°C ~ 125°C, External Sensor |
| sensortype: | Internal and External |
| apparaatpakket leverancier: | 16-QSOP |
| topologie: | ADC, Comparator, Fan Speed Counter, Multiplexer, Register Bank |
| spanning - voeding: | 3V ~ 5.5V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.