| Onderdeel nummer | 71V3557S80PFGI8 |
|---|---|
| Fabrikant | Renesas Electronics America Inc |
| Beschrijving | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 100000+ pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | 71V3557S80PFGI8 |
| Fabrikant: | Renesas Electronics America Inc |
| Beschrijving: | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | 71V3557S80PFGI8 PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | geheugen |
| toegangstijd: | 8 ns |
| klok frequentie: | - |
| geheugen formaat: | SRAM |
| geheugen interface: | Parallel |
| geheugen grootte: | 4.5Mb (128K x 36) |
| soort geheugen: | Volatile |
| Montage type: | Surface Mount |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| pakket / koffer: | 100-LQFP |
| product status: | Active |
| apparaatpakket leverancier: | 100-TQFP (14x14) |
| technologie: | SRAM - Synchronous, SDR (ZBT) |
| spanning - voeding: | 3.135V ~ 3.465V |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | - |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.