| Onderdeel nummer | OP42GP |
|---|---|
| Fabrikant | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 10MHZ PREC 8DIP |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 5375 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | OP42GP |
| Fabrikant: | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving: | IC OPAMP JFET 10MHZ PREC 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | OP42GP PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | instrumentatie, opamps, bufferamps |
| -3db bandbreedte: | - |
| versterker type: | J-FET |
| stroom - ingangsbias: | 130 pA |
| stroom - uitvoer / kanaal: | 33 mA |
| Huidige voorraad: | 5.1mA |
| bandbreedteproduct winnen: | 10 MHz |
| Montage type: | Through Hole |
| aantal circuits: | 1 |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| uitvoertype: | - |
| pakket / koffer: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| product status: | Obsolete |
| zwenksnelheid: | 50V/µs |
| apparaatpakket leverancier: | 8-PDIP |
| spanning - ingangsoffset: | 1.5 mV |
| spanning - voedingsbereik (max): | 40 V |
| spanning - voedingsbereik (min): | 16 V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.