| Onderdeel nummer | AM3354BZCEA30 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Beschrijving | IC MPU SITARA 300MHZ 298NFBGA |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 8666 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | AM3354BZCEA30 |
| Fabrikant: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | IC MPU SITARA 300MHZ 298NFBGA |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | AM3354BZCEA30 PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | microprocessoren |
| medeverwerkers/dsp: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| kern processor: | ARM® Cortex®-A8 |
| display- en interfacecontrollers: | LCD, Touchscreen |
| ethernet: | 10/100/1000Mbps (2) |
| grafische versnelling: | Yes |
| aantal kernen/busbreedte: | 1 Core, 32-Bit |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| pakket / koffer: | 298-LFBGA |
| product status: | Discontinued at Digi-Key |
| ram-controllers: | LPDDR, DDR2, DDR3, DDR3L |
| sata: | - |
| beveiligingsfuncties: | Cryptography, Random Number Generator |
| snelheid: | 300MHz |
| apparaatpakket leverancier: | 298-NFBGA (13x13) |
| USB: | USB 2.0 + PHY (2) |
| spanning - i/o: | 1.8V, 3.3V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.