| Onderdeel nummer | MCP1755T-3302E/OTVAO |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 1144 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | MCP1755T-3302E/OTVAO |
| Fabrikant: | Microchip Technology |
| Beschrijving: | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | MCP1755T-3302E/OTVAO PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | spanningsregelaars - lineair |
| besturingsfuncties: | Enable, Power Good |
| huidige uitgang: | 300mA |
| stroom - rust (iq): | 100 µA |
| stroom - voeding (max): | 400 µA |
| Montage type: | Surface Mount |
| aantal regelaars: | 1 |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| uitvoer configuratie: | Positive |
| uitvoertype: | Fixed |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| pakket / koffer: | SC-74A, SOT-753 |
| product status: | Active |
| beveiligingsfuncties: | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| apparaatpakket leverancier: | SOT-23-5 |
| spanning - ingang (max): | 16V |
| spanning - uitgang (max): | - |
| spanning - uitgang (min/vast): | 3.3V |
| spanningsuitval (max): | 0.5V @ 300mA |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.