| Onderdeel nummer | MAX281AEWE+T |
|---|---|
| Fabrikant | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving | IC FILTER 20KHZ LOWPASS 16SOIC |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 8960 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | MAX281AEWE+T |
| Fabrikant: | Hitech Semiconductor |
| Beschrijving: | IC FILTER 20KHZ LOWPASS 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | MAX281AEWE+T PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | filters - actief |
| volgorde filteren: | 5th |
| filtertype: | Bessel, Low Pass Switched Capacitor |
| frequentie - afsnijding of midden: | 20kHz |
| Montage type: | Surface Mount |
| aantal filters: | 1 |
| pakket / koffer: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| product status: | Active |
| apparaatpakket leverancier: | 16-SOIC |
| spanning - voeding: | 4.75V ~ 16V, ±2.375V ~ 8V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.