| Onderdeel nummer | NAND512W3A0AN6 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 48TSOP |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 8869 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | NAND512W3A0AN6 |
| Fabrikant: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | IC FLASH 512MBIT PARALLEL 48TSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | NAND512W3A0AN6 PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | geheugen |
| toegangstijd: | 50 ns |
| klok frequentie: | - |
| geheugen formaat: | FLASH |
| geheugen interface: | Parallel |
| geheugen grootte: | 512Mb (64M x 8) |
| soort geheugen: | Non-Volatile |
| Montage type: | Surface Mount |
| bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| pakket / koffer: | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| product status: | Obsolete |
| apparaatpakket leverancier: | 48-TSOP |
| technologie: | FLASH - NAND |
| spanning - voeding: | 2.7V ~ 3.6V |
| schrijf cyclustijd - woord, pagina: | 50ns |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.