| Onderdeel nummer | PEB 4265-2 T V1.2 |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| Beschrijving | IC TELECOM INTERFACE PDSO-20 |
| loodvrij / RoHS-statusL | Loodvrij / RoHS-conform |
| Op voorraad 5992 pcs | |
| Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars) |
|
| Type | Beschrijving |
|---|---|
| Onderdeel nummer: | PEB 4265-2 T V1.2 |
| Fabrikant: | Infineon Technologies |
| Beschrijving: | IC TELECOM INTERFACE PDSO-20 |
| Loodvrije status / RoHS-status: | Lead free / RoHS Compliant |
| hoeveelheid beschikbaar: | 0 |
| Data papier: | PEB 4265-2 T V1.2 PDF |
| Categorie: | geïntegreerde schakelingen (ics) |
| Filter: | telecommunicatie |
| Huidige voorraad: | 105mA |
| functie: | Dual Channel Subscriber Line Interface Circuit (DuSLIC) |
| koppel: | IOM-2, PCM |
| Montage type: | Surface Mount |
| aantal circuits: | 2 |
| bedrijfstemperatuur: | - |
| pakket / koffer: | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| vermogen (watt): | - |
| product status: | Obsolete |
| apparaatpakket leverancier: | P-DSO-20-5 |
| spanning - voeding: | 5V |
Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.
TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.