Welkom bij Hitech Semiconductor Co., Limited

R2A25106YFP#YZ

Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie Productspecificaties voor productdetails.

Koop R2A25106YFP#YZ met vertrouwen bij Hitech-Semi.com, 1 jaar garantie

EEN OFFERTE AANVRAGENDownload PDF
Onderdeel nummerR2A25106YFP#YZ
FabrikantRenesas Electronics America Inc
BeschrijvingIC CHARGER LI-ION
loodvrij / RoHS-statusL Loodvrij / RoHS-conform
Op voorraad 7421 pcs
Referentieprijs
(in Amerikaanse dollars)
Dien een offerteaanvraag in voor hoeveelheden die groter zijn dan de weergegeven hoeveelheden.
Richtprijs (USD)
Hoeveelheid
Type Beschrijving
Onderdeel nummer:R2A25106YFP#YZ
Fabrikant:Renesas Electronics America Inc
Beschrijving:IC CHARGER LI-ION
Loodvrije status / RoHS-status:Lead free / RoHS Compliant
hoeveelheid beschikbaar:0
Data papier:R2A25106YFP#YZ PDF
Categorie:geïntegreerde schakelingen (ics)
Filter:batterij opladers
batterij chemie:-
spanning van het batterijpakket:-
laadstroom - max:-
stroom - opladen:-
fout bescherming:-
koppel:-
Montage type:-
aantal cellen:-
bedrijfstemperatuur:-
pakket / koffer:-
product status:Obsolete
programmeerbare functies:-
apparaatpakket leverancier:-
spanning - voeding (max):-
Bestellen

Bevestig de specificaties van de producten bij het bestellen.
MOQ betekent de minimale bestelhoeveelheid die nodig is om elk onderdeel te kopen.
Als u speciale bestelinstructies heeft, noteer deze dan op de bestelpagina's.
De Pre-Shipment Inspection (PSI) wordt toegepast.
U kunt ons een e-mail sturen om de bestelgegevens voor verzending te wijzigen.
Bestellingen kunnen na verzending van de pakketten niet meer worden geannuleerd.

Verzenden

TT vooraf (bankoverschrijving), Creditcard, PayPal kan gekozen worden.
Alleen contante overboeking. (Overschrijvingen met cheques en rekeningen worden niet geaccepteerd.)
De klant is verantwoordelijk voor het betalen van alle mogelijke kosten, inclusief omzetbelasting, btw en douanekosten, enz.
Als u de gedetailleerde factuur of het btw-nummer nodig heeft, kunt u ons een e-mail sturen.

Betaling
  • FedEx, DHL en UPS kunnen worden geselecteerd.
  • U kunt kiezen of u verzendkosten in rekening wilt brengen via uw verzendaccount of via onze kant.
  • Bevestig dit van tevoren met het logistieke bedrijf als u zich in een afgelegen gebied bevindt. (Het kan extra kosten (35-50 USD) kosten voor bezorging in die gebieden.)
  • De winkelwagen berekent automatisch de verzendkosten.
  • Levertijd: Op dezelfde dag (deadline voor bestelling is 14.00 uur, HK-tijd).
  • Leverdatum: meestal 2 tot 7 werkdagen.
  • Het is niet in staat om een ​​datum van levering te benoemen.
  • Het trackingnummer wordt verzonden zodra uw bestelling is verzonden. (Het kan tot 24 uur duren voordat vervoerders de informatie weergeven.)
Onderdelenlabels
R2A25106YFP#YZ Data papier
R2A25106YFP#YZ Gelijkwaardig
R2A25106YFP#YZ Leverancier
R2A25106YFP#YZ Data papier
R2A25106YFP#YZ PDF-gegevensblad
R2A25106YFP#YZ Voorraad
R2A25106YFP#YZ Prijs
R2A25106YFP#YZ distributeur
R2A25106YFP#YZ Fabrikant
R2A25106YFP#YZ Technische data
R2A25106YFP#YZ Pdf
R2A25106YFP#YZ Afbeelding
R2A25106YFP#YZ Afbeelding
R2A25106YFP#YZ Een deel
R2A25106YFP#YZ Refq
R2A25106YFP#YZ Navraag
R2A25106YFP#YZ Online bestelling
Skype Chat Email Phone
Top